SOS

VALJAKKALA ON VAPAANA.
5923
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siinä olisi yksi jonka mielelläni näkisin Åmselenin kylässä hautausmaalla kylmänä roikkumassa jostain puusta.

Äänestä
  • tämän vastaajan ip-osoite on tutkinnassa jo.

    Äänestä

  • tästä laittomasta uhkauksesta kirjoitti:

    tämän vastaajan ip-osoite on tutkinnassa jo.

    Kostuitko kun luit vastauksen? Vai onko se Valjakkala siellä?

    "tämän vastaajan ip-osoite on tutkinnassa jo."

    Elä uhkaile minua!

    Äänestä

pääsisit suoraan lähetykseen

Äänestä

Valjakkalalle, kun piti karata näin pienen ajan takia. Uskon, että hänet ahdistettiin ja kiusattiin, niin et ei ollut muuta vaihtoehtoa.
Kyllä suomi sentään on vielä oikeusvaltio, jossa
kaikkia on kohdeltava lakien mukaan. Sittenpähän saadaan kuulla, kun hänet on taas pidätetty ja luulen, et asianajaja on jo silloin mukana. Toivottavasti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NYT ON kirjoitti:

VALJAKKALA ON VAPAANA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu