Tietääkö kukaan Oulusta ammattitaitoista OIKEAA kiropraktikkoa? Siis joka käynyt noin 4,5v koulutuksen, ei mitään kursseja.
Kemissä on kiropraktikko Ulla Eerikäinen, onko tietoa pitääkö jossain Oulussa vast.ottoa?
Ja jos joku tietäisi vielä hintoja, ottavatko 40,50, vaiko 60 e kerrasta.
Kiitän mahdollisista vastauksista.
Kemissä on kiropraktikko Ulla Eerikäinen, onko tietoa pitääkö jossain Oulussa vast.ottoa?
Ja jos joku tietäisi vielä hintoja, ottavatko 40,50, vaiko 60 e kerrasta.
Kiitän mahdollisista vastauksista.
Vastaukset 5
Vanhimmat
lapsellista mainontaa ja hyvin läpinäkyvää. Taitaa vaivata asiakaspula näin epätoivoisessa mainostuksessa... Sekatavarakauppias D. Palmer keksi kiropaktiikan ja puodissaan mietti kaikenlaista...eikö niin?
Mistähän muualta voisi asiaa tiedustella, kun en itse asu Oulussa vaan Kemissä ja omaiseni on käynyt jo kaikki muut hoidot läpi asuinpaikkakunnallaan ja itse hoitoalan ammattilaisena en muutakaan keksinyt kuin kysellä täältä. Niin että "kiitos paljon asiallisesta vastauksestasi ja avuliaisuudestasi!"
Edelleen kiropraktikkoa etsivä
...olenkin aikasemmin haukkunut tämän foorumin hierojien hiekkalaatikoksi!
Katsoppa www.suomenkiropraktikkoliitto.fi ja sieltä 'löydä kiropraktikkosi'. Itse olen löytänyt tarvitsemani tiedon noilta sivuilta. Hinnoista en osaa sanoa, koska olen lähes toiselta puolen Suomea.
Löytyi kiropraktikko, ja vielä sama jota kyselinkin.
Vielä kiitos!!!