Asuntoihin saa pian valmiin lainan

2353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä ne keksii keinoja lykätäkseen rommausta viimeiseen asti. Mahtaneeko tuo auttaa?

Äänestä

Kun luin ko. artikkelin, että siinäkö ei sitten enään tarjota voi? Kun laina on neuvoteltu koko hinnalle? Ja toinen mihin kiinnitin huomion, oli pankin prime korko. Lainan saa siis vain sillä...arvaamattomampi laina, kuin euribor.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mutta missä se rommaus viipyy kirjoitti:

http://www.taloussanomat.fi/page.php?page_id=105&news_id=200621958&rss=2i

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu