Olettekos ajatelleet syytä miksi Sarilla on ryntäät jatkuvasti esillä? Sitten valittaa kun Kaki niitä kourii... Selvästikin Sari haluaa, että sitä kähmitään, mutta vetää roolia ja on muka kieltävinään Karia. Jos asia OIKEASTI häiritsee, siihen kyllä voi puuttua ja kertoa siitä vaikka BB:lle päiväkirjahuoneessa. Kyllä tuollaiseen on keinot saada loppumaan.
Pyörittäähän se persettäkin koko ajan Kakin edessä.... tyrkky mikä tyrkky !
Pyörittäähän se persettäkin koko ajan Kakin edessä.... tyrkky mikä tyrkky !
Vastaukset 22
Vanhimmat
Joo, ja naisethan pitää minihameitakin ihan vain sen tähden, että jokainen vastaantuleva kundi tarttuisi perseeseen kiini.... ja kulkee iltaisin pimeellä ihan vain sen tähden että joku kävisi kimppuun.
Noi raiskaujutut on kyllä ihan itsestä riippumattomia, mutt tollaiselle ns. työpaikka-ahdistelulle voi kyllä halutessaa tehdä itsekin lopun!!!! Kyllä minukin mielestä Sari provosoi kovasti tuolla pukeutumisellaan.
Eli jos nainen käyttää avoinaista kaula-aukkoa, saa häneen käydä käsiksi.
Noinhan ne kaikki pervot kähmijät tekojaan selittävät:"nainen selvästi provosoi minua, joten minulla on oikeus käydä häneen käsiksi".
kun sulla ei oo tollasta kroppaa/et saa tuollaista upeaa naista!!
No jaa, eiköhän mun kroppa kestä vertailun Sarin
kanssa.... Pituutta vaan on enemmän, ja paksuutta
vähemmän. Kurvit kohdallaan ; ) Oma tumma tukka
ja iho, jota ei ole pakko paklata noin paljon....
Rinnat kyllä huomaa ihan ilman avaraa kaula-aukkoakin... että silleen!
tolle, kuka nyt ei haluis olla kääpiö ja pornoisa!!
SARI KÄYTTÄÄ LIIAN PIENIÄ PUSEROITA..MITES MUUTEN SAA PERVOILTA KATSOJILTA ÄÄNIÄ KUN ÄLYLLÄ EI KATSOJIIN PYSTY VETOAMAAN...JOS KAKIN LÄÄPPIMINEN HÄIRITSEE NAINEN VOI PUKEA "NORMAALIN" PUSERON...MUTTA EI TAKTIIKKA PELURI MAALIVIIVALLE SAAKKA.
katellisuudelta.
Sari ei TODELLAKAAN ole paksu vaan hyvämuotoinen eikä mikään vitun keppi.
Suurin osa miehistä tykkää jos naisessa on jotain mistä ottaa kiinni ja Sarissa on, mutta silti hän on kiinteä. Kateellinen olet!
P.S. Tämä oli 26v. naisen mielipide.
että mies repii tisseistä?? eihän sillä oo persettä eikä vyötäröö!! tosin kaulasta ite ottasin kiinni ja lujaa!
Ai jos naisella on vähän paljastavampi toppi, niin kuka tahansa pervo saa tarttua hänen rintoihinsa kiini.
No jopas on. Mahtaa sinulla käydä kuhina esim. uimarannalla, kun sukupuolestasi riippuen joko roikut jokaisen naisen tisseissä tai vaihtoehtoisesti yrität saada aurinkoa kymmenien kopeloivien käsiparien lomasta!
noin pikkuseksi aika hyvä perse, mun mielestä.
J. Lolle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pärjääkään, mutta eipä siitä ollutkaan kyse.
olen 2 lapsen äiti, ja naimisissa.
Ikinä elämässäni en ole harrastanut mitään pervoksi sanottavaa, norm avio-seksiä vain.
En siis ole millääntavoin pervo, enkä porno, silti äänestän kilttiä ja kultaista Saria ihan hänen luonteensa vuoksi.
äiti?
Tunnen Sarin äidin ja on paljon nuorempi. Alta 50v. Itsekkin kannatan Saria ja olen kohta 50v. viiden lapsen äiti. Enkä ole käyttänyt ulkopuolisia suhteita. Kaikki ovat yhden miehen lapsia ja avioliitto on kestänyt tähän päivään asti. Kyllä seksiäkin tarvitaan muuta kuin lapsen tekoon.
Tunnen Sarin äidin ja on paljon nuorempi. Alta 50v. Itsekkin kannatan Saria ja olen kohta 50v. viiden lapsen äiti. Enkä ole käyttänyt ulkopuolisia suhteita. Kaikki ovat yhden miehen lapsia ja avioliitto on kestänyt tähän päivään asti. Kyllä seksiäkin tarvitaan muuta kuin lapsen tekoon.
että KUKAAN nainen haluaa joutua Kakin kouran kohteeksi. Vaikka olis tissit kuinka esillä.
En usko että Sari pitää tissejään esillä sen takia että haluis ylipäätään KENENKÄÄN niihin koskevan.
Näinhän se on, että kaikille naisille kaapu päälle ja huivi päähän.
Ja jotenkin mulla on sellanen tunne, että suurin osa Sarin arvostelijoista on jostakin kumman syystä naisia.
Kyllähän naisellisesti voi pukeutua fiksustikin.
Sopivan myötäilevat vaatteet on kauniita, mutta ylikireät tai teltat ovat karmeen näköisiä.
Myös tuollainen ponahtava pukeutuminen antaa kyllä väkisinkin tietyn kuvan ihmisestä. Kaula-aukko voi olla hieman vihjaileva, mutta jotakin saisi jättää arvailun varaankin. Sari purskauttaa helahoidon esille.
nähdä Saristakin se tyylikkäämpi puoli, jos sitä löytyy. Tosin kerran hällä oli nätti pusero, taisi olla Mian joku ruskea neule!!