katelliset

Pikkutytöt haukkuvat Saria minkä kerkiävät.
Me aikuiset naiset ja pojat sekä miehet pidetään huoli että Sari voittaa joten älkää tuhlatko viikkorahojanne mukavien kakien ja ollien äänestämiseen.
Kaarlo on ainoa mies nyt talossa ja hänkin pitää Sarin puolia.
7250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ETKÖ OSAA KIRJOITTAA? OSAATKO EDES LUKEA?

Äänestä
  • ETTEI SARI MINUN POJOJA TULE SAAMAAN...TOLLAINEN MEIKKIPELLE JA PELAA PORNOLLA PISTEITÄ.. YÖK..

    Äänestä

  • OLEN SEN VERRAN VIISAS kirjoitti:

    ETTEI SARI MINUN POJOJA TULE SAAMAAN...TOLLAINEN MEIKKIPELLE JA PELAA PORNOLLA PISTEITÄ.. YÖK..

    murrosikäinen pojankloppi joka on satsannut rahansa Kakiin, ja nyt huomaat veikanneesi väärää hevosta?

    Äänestä

  • OLEN SEN VERRAN VIISAS kirjoitti:

    ETTEI SARI MINUN POJOJA TULE SAAMAAN...TOLLAINEN MEIKKIPELLE JA PELAA PORNOLLA PISTEITÄ.. YÖK..

    sarin ulkomuodosta.katsos kaikki ei ole edes meikattuna kauniita,kuulutko sakkiin.mites pornolla kerää pisteitä kun sari ei ole pornoillut sulla lentää mielikuvitus vähän liikaa.kateus on suomalaisten perusolemus ja sitä on paljon.pidä pojos ja käy yrittämässä jos meikkaus auttaisi bähän sinuakin.en kyllä kehuisi et olet viisas.

    Äänestä

en usko että pikkutytöt kuule haukkuis ketään varsinkaan meikkipelleks koska teinithän itekkin meikkaa melko paljon,mulla on semmonen kutina että just nimen omaan keski-ikäiset "aikuiset"katkerat naiset on näitä haukkujia tai sitte sarin jotain "tuttuja"kokkolasta.eihän nykyään enän osais edes arvioida teinien ikääkään kun ne näyttävät suurin osa vanhemmilta just pukeutumisen ja meikkausten avulla.

Äänestä
  • Ja äänestän ehdottomasti Sarin voittoon, kuten kaikki naispuoliset ystäväni sekä työtoverini.
    HELSINGISTÄ

    Äänestä

  • Vain minkälaiset ihmiset Saria täällä arvostelevat... Vois tulla vähän yllätyksenä :)
    Mut oikeesti, ei voi yleistää.
    Sarin vihaajia löytyy jokaisesta yhteiskuntaluokasta :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


murrosikäiset kirjoitti:

Pikkutytöt haukkuvat Saria minkä kerkiävät.
Me aikuiset naiset ja pojat sekä miehet pidetään huoli että Sari voittaa joten älkää tuhlatko viikkorahojanne mukavien kakien ja ollien äänestämiseen.
Kaarlo on ainoa mies nyt talossa ja hänkin pitää Sarin puolia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu