Runo

Ikävä jää,koska mä en sua nää.
Sydän tekee itse murhaa kaikki on musta turhaa,
sydän on moskaa pää täynnä roskaa,paskaa kai mä puhun,mut mä oon rakastunu suhun.
by:Kati
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

runo oli aivan loistava...hauska
vaikka kyllä hiukan surullinen.
toivottavasti ei oikeesti oo noin paska fiilis :)

Äänestä

Soma runo noin nuorelta :D. Ota se kohteliaisuutena. *hymy*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kati89 kirjoitti:

Ikävä jää,koska mä en sua nää.
Sydän tekee itse murhaa kaikki on musta turhaa,
sydän on moskaa pää täynnä roskaa,paskaa kai mä puhun,mut mä oon rakastunu suhun.
by:Kati

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu