Jos Kaarlo ei

on ihme!! Haistattelee IsoVeljelle . Sanoi jo:"Haista vittu homo!"
4622
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eteenpäin. Puhui asiaa myös. Juuri siitä että näyttävät katsojille just mitä haluaa. Tarkoitti noita koosteita. Nehän tosiaan muokataan toisille edulliseksi.

Äänestä

sieltä, koska sai tietää että ei voi kilpailla voitosta.

Äänestä
  • ettei sillä ollut niin pätevää syytä että olisi voinut kieltäytyä. Uskon näin. Hän vihjaisi aiemmin jotain siihen suuntaan.

    Äänestä

  • Sandra.s kirjoitti:

    ettei sillä ollut niin pätevää syytä että olisi voinut kieltäytyä. Uskon näin. Hän vihjaisi aiemmin jotain siihen suuntaan.

    kaikki ketkä on tuolla talossa ollut on käytännössä katsoen tuotannon omistuksessa vähintään ohjelman ajan, ellei pidempäänkin.
    ei siinä voi kieltäytyä kun käskevät taloon, muuten tulee sopimusrikkomuksesta sakkoa.
    muistaakseni esim. idols kisa teki KAIKKIEN kanssa vuoden pituisen sopimuksen, eli levy-yhtiö sai käyttää kilpailijoita vuoden ajan vaikka ohjelma ei enään edes ruudussa pyörinyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lennä ulos, kirjoitti:

on ihme!! Haistattelee IsoVeljelle . Sanoi jo:"Haista vittu homo!"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu