.... joopajoo. Mitähän sitä pitäisi taas oikein ajatella, kun muija tuli firmansa juhlista puoli tuntia sitten ja painui samantien eteisestä kiireesti suihkuun, oli kuulemma niin hikinen olo ?
Viina haisi pitkälle ja todennäköisesti oli kiire mennä pesemään vieraat mömmöt haarovälistä pois.
Siellä se nyt luttaa pilluaan ja minua vituttaa !
No, toisaalta mun juhlat on viikon kuluttua ja nyt on helpompaa tarkistaa osastosihteerimme pikkuyksiö bileitten jälkeen. Sinne on pyydetty jo monta kertaa, mutta enää ei tarvitse kieltäytyä.
Eukko tuli juuri
8
27038
Vastaukset
- käyny
vetäseen niille jälkiliukkaille kun kerrankin olis mahdollisuus.
- ja sinä tietysti
Ja tottakait sinä suuressa turhautuneisuudessasi heti käynnistit tietokoneen ja kirjoitit asiasta meille? Ihana ihminen?
Taidat kuitenkin vain taas yhden saamattoman yön jälkeen hekumoida ajatuksella että muijasi kelpaisi edes jollekin? Pelle. - otan osaa
Voivoi.. Kyl muaki vituttais jos mun muija olis tollanen jakorasia...Mut on se sentää hyvä et jollekki antaa jos ei sulle...hahahaha...
Ihana vittuilla tollasille pelleille joilla on huora naisen tilalla... :D
Synd- tosissaan ?
Feikkijuttuhan tuo oli, tarkoituksena vain saada teidät idiootit kirjoittamaan typeriä naurujanne !!!
- kun täällä valitat
vai mitä !
- paska juttu
No hitto oliko olevinaan hyväkin vitsi?
Oma akkani ilmestyi pikkujouluista taksilla pihaan ja kannettiin taksarin kanssa sammuneena sohvalle. Riisuin siltä kenkiä pois kun huomasin hameen alta punaisten pikkuhousujen olevan keskeltä tummuneena kosteudesta. Riisuin polttavasta uteliaisuudesta pikkuhousut ja nepäs oli jo alkuun sisältäkin kovin tahmaiset. Vakoa kun vähän levitti niin vuolas spermapiskohan se sieltä valui noronna alas.
Vittu että vitutti moinen. Räkäsin oitis akan vittuun ja nussin sitä pitkään niin vittuun kun persereikään ja kirjoitin kuulakärkikynällä mahaan isolla että HUORA. Sitten pakkasin tavarani ja lähdin vetään.- naurava juttu
No hitto oliko olevinaan hyväkin shitsi?
Naapurin akka ilmestyi pikkujouluista taksilla pihaan ja kannettiin naapurin kanssa sammuneena sohvalle. Riisuin siltä kenkiä pois kun huomasin hameen alta punaisten pikkuhousujen olevan keskeltä tummuneena kosteudesta. Riisuin polttavasta uteliaisuudesta pikkuhousut ja nepäs oli jo alkuun sisältäkin kovin tahmaiset. Vakoa kun vähän levitti niin vuolas spermapiskohan se sieltä valui noronna alas.
Vittu että vitutti moinen. Räkäsin oitis naapurin akan vittuun ja nussin sitä pitkään niin vittuun kun persereikään ja kirjoitin kuulakärkikynällä mahaan isolla että NAAPURIN HUORA. Sitten pakkasin tavarani ja lähdin vetään sieltä omaan kotiini. Ettäs tiedätte.
- tomking
..pelle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1812218
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,871590Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821454Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141304Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita441114Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2181101- 45997
- 98909
- 85845
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49815