Maa-artisokka on

Onko tyhmyydellä mitään rajaa???

Muija on 25-vuotias, eikä tiedä,
mikä on maa-artisokka!!!
3287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tyhmä sinäkin, kun mustamaalaat Saria. SARI VOITTAA.

Äänestä

Kyllä on huumorintajuton tosikko tuo aloittaja, suorastaan ikävä ihminen. Sarppa sentään osaa heittää vitsiä tilanteessa kuin tilanteessa, upea tyyppi. Sari voittaa, jippiiii !!!!

Äänestä

en kait minäkään tiedä mitä/mikä se on, vaikka oon jo 32v.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sarin mielestä eläin kirjoitti:

Onko tyhmyydellä mitään rajaa???

Muija on 25-vuotias, eikä tiedä,
mikä on maa-artisokka!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu