Kaarlon kainaloon.
Sari
änkes just
5506
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
arvostelee kakia....
Sarinkaan enää kestää kaksimielisiä juttuja koko ajan...
Kakille todella suorat sanat, Kaki on ollut niin härski Saria kohtaan koko ajan. Kestä Sari vielä vähän aikaa niin voitto on käsissä.
Se Sari on sen Kakin seuraan hakeutunut !
Te vitun typerät idiootit Sari fanit, ette tunnu tajuavan mistään mitään ! Uskomatonta tampio-porukkaa kaikki tyynni !
Vähä-älyiset Sari fanit saavat kaltaisensa voittajan ! Tyhmät saavat ensimmäistä kertaa elämässään tyydytyksen tunnetta, kun Heidän Sarinsa voittaa !
Ja Sari on kussut kaikkia idiootti fanejaan silmään ! Onnittelut vaan teille, kun varmistitte manipuloija-sarille palkintorahat.
Sari varmaan nauraa räkäisesti matkalla pankkiin, vitun idiootit !
Sari saakin nauraa mennessään pankkiin, olen tosi iloinen minäkin Sarpan puolesta. Hyvä, jos on osannut "manipuloida" ja varmistaa voiton itselleen, niitten rahojenhan takia tuonne taloon jokainen halusi. Sarppa voittoon !!!! Älä ole kateellinen, typerys !