Löytyykö tietoa Tunturi moottoripyöristä?

Olisin halukas ostamaan varaosia Tunturi-Villiers entisöintiprojektiani varten. Jos omistat vastaavan 250cc pyörän, niin ota yhteyttä sähköpostitse, kaikki ko. pyörään liittyvä tietämys tulee tarpeeseen. Kiitos jo etukäteen.
1344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sorry, luulen että olet ihan väärällä osastolla etsiessäsi Tunturi Villiersiin tietoa ja osia.
Käyppäs VMPK:n palstoilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Motoristi kirjoitti:

Olisin halukas ostamaan varaosia Tunturi-Villiers entisöintiprojektiani varten. Jos omistat vastaavan 250cc pyörän, niin ota yhteyttä sähköpostitse, kaikki ko. pyörään liittyvä tietämys tulee tarpeeseen. Kiitos jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu