Mira

Mielipiteet jakautuu puolesta ja vastaan. Persoona joka ei jää paitsioon.
Miran kannattaisi hakeutua politiikkaan ajamaan
esim. naisten ja lasten asemaa. Mielipiteitä on ja osaa ne tuoda esille. Ei mitäään seiskakamaa mielestäni vaan ihmisyyttä isolla iillä. Mira
1156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei tarvitse hävetä olla suomalainen , jos Mira olis ollut loppuun, nyt SARI pelastaa jotenkin ,ollaan ällyllisiä ihmisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on ykkönen kirjoitti:

Mielipiteet jakautuu puolesta ja vastaan. Persoona joka ei jää paitsioon.
Miran kannattaisi hakeutua politiikkaan ajamaan
esim. naisten ja lasten asemaa. Mielipiteitä on ja osaa ne tuoda esille. Ei mitäään seiskakamaa mielestäni vaan ihmisyyttä isolla iillä. Mira

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu