Herralatalot

Onko kenelläkään kokemusta Herrala talojen pohjantähti talosta valmiudessa H4.
Tai muista kohteista miten on sujunut herrala talojen kanssa. Toimitukset ja asennusprojektin kulku.
1537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meillä meni nappiin Uudellamaalla suurelementeistä. Riippuu asennusporukasta ym.
Mutta kuten olen monile todennut, asennus ja elementtivalmius on vasta pieni osa hommaa. Meillä oli lämmitysvalmiina, katto päällä sekä ym. about 1 vko. Ulkoseinät kertaalleen maalattuna ym. Mutta hommaa on tosi paljon, vaikka ulkoa talo näytti valmiilta parin viikon päästä asennksen aloittamisesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Albert kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta Herrala talojen pohjantähti talosta valmiudessa H4.
Tai muista kohteista miten on sujunut herrala talojen kanssa. Toimitukset ja asennusprojektin kulku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu