miten niin mä en voi???..

miten niin mä en voi laittaa mun ukkoihin recovery questioneita????
2193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tarkoitatko sitä paikkaa vai kysymyksiä? Kysymykset voit laittaa RuneScapen alkusivulla " set recorvery questions " paikassa.

Äänestä
  • niin mie painan sitä set a new recovery questionii ja sitten mulla ei se lataa. niin mistä se johtuu osaatko auttaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Galden kirjoitti:

miten niin mä en voi laittaa mun ukkoihin recovery questioneita????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu