ONKO TUNNELMA TALOSSA

Heti kun Kaarlo tuli taloon meininki alkoi mennä päin vittua. Kaarlon nimittelyt esim. Kakia kohtaan ovat kyllä ihan vitun syvältä ja kertovat vaan siitä että jätkä on ollu saletti koulukiusaaja-mulkku. No, varmaan ottaa pannuun kun kisa loppuu, kaikki ei diggaa.
7418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kale on piilovittuillu Kakille siitä lähtien kun taloon tuli ja Olli myös saanut oman osansa. Sama meininki jatkuu. Koittaa saada ne hermostumaan ja sillä saada äänestäjiä äänestämään itseään. Paha vaan kun Kalella itellä se pinna paloi ensimmäisenä ja pojilla ei pätkääkään.

http://nettitv.mtv3.fi/bb2006/index.shtml/bb2006?88442#88442

Äänestä
  • Kalen vittuilut menee väärään osoitteeseen, ei ne äijät jaksa siitä hikeentyä. Jos ei muita niin aika monia katsojia vituttaa tollanen paska-asenne joka kertoo luonteesta helvetin paljon.. Tolla paska-asenteella ja vittuilulla se menetti voiton ja viiskyt donaa. Oikein.

    Äänestä

  • ansionsa mukaan kirjoitti:

    Kalen vittuilut menee väärään osoitteeseen, ei ne äijät jaksa siitä hikeentyä. Jos ei muita niin aika monia katsojia vituttaa tollanen paska-asenne joka kertoo luonteesta helvetin paljon.. Tolla paska-asenteella ja vittuilulla se menetti voiton ja viiskyt donaa. Oikein.

    Jollain muullakin, arvaas kellä.

    Äänestä

  • Taitaa olla kirjoitti:

    Jollain muullakin, arvaas kellä.

    kuitenkin Kaarlolla vaikka asiaa kuinka vääntelisi.

    Äänestä

On pilalla!!!

Äänestä
  • Kale varmaan luulee että voittaa kun on ilkeä ja kärsimätön.Jos on noin vaikeeta niin miksi tuli takaisin ts.lähti äänestykseen mukaan ja pääsi sisälle.

    Äänestä

Ennenkuin Kaarlo tuli taloon takaisin oli meininki mukavaa ja seesteistä talossa. Vaikka kilpailtiin keskenään, oltiin asiallisia toisia kohtaan. Heti kun Kaarlo saapui,tapahtui muutos. Selän takana nimittelyt, raivoamiset ym. ovat alkaneet pilata talon tunnelmaa pahasti. Kaarlon käytös sopii jollekin yläaste ikäiselle koulukiusaajalle, tähän kisaan se ei sovi ja sen Kaarlo saa huomata hävitessään kisan 50 000 euroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PILALLA KALEN TAKIA? kirjoitti:

Heti kun Kaarlo tuli taloon meininki alkoi mennä päin vittua. Kaarlon nimittelyt esim. Kakia kohtaan ovat kyllä ihan vitun syvältä ja kertovat vaan siitä että jätkä on ollu saletti koulukiusaaja-mulkku. No, varmaan ottaa pannuun kun kisa loppuu, kaikki ei diggaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu