Palvelu tökkii ja pahasti ja te vaan lisäätte palstoja!! Herätys. Voisitte ensin laittaa tökkimisen kuntoon ja vasta sitten luoda nuo palstat. Muutenkin palstoja on LIIKAA.
Vastaukset 3
- mieltä
Todellakin liikaa palstoja. Esim tähän Saksan tuli pari uutta otsikkoa viikossa, eiköhän oltais pärjätty palstalla Saksa eikä mitään muuta.
- MIELTÄ!
en ees tiennyt tänkään palstan olemas olost ku iha vahingos äske.. pelkkä palsta "saksa" luulis riittävän, ei tarvita joka kaupungille omaa palstaa!!!!
- mieltä
olis kyllä sekava palsta, jos kaikki kaupungit olis sikin sokin. vanhentuneita epäkurantteja viestejä vois sen sijaan poistaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mulla on ikävä sua
Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri481261- 83899
Koska tulet minulle näkyväksi
Koska astut piilostasi esiin? Miksi pysyttelet niin kaukana? Etkö voisi tulla päättämään tämän ikävöinnin? Saisin vihdoi44737Nainen, olet ihanin maan päällä
Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa40720Poliis. Poliisi osoitti aseella Tampereella kun mies avasi oven
Poliisi Poliisi osoitti aseella Tampereella, kun mies avasi siviilipoliisiauton oven Mies kuvasi keskiviikkoiltana bus244630- 48543
- 43509
Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,176508" Hae roolisi miljardien Pyhäjärveltä"?
Perjantain 14.8. viesti TV:ssä oli hätkähdyttävän todellista kuultavaa. Tähän on tultu. Pyhäjärvi- selvitykseen, tied59486jumala ei auta hittojakaan..
kuka tahansa voi kirjottaa lapulle mitä vaan ja väittää että jumala olisi sen kirjoittanut... onko yksikään raamatun kir204483