Minua jäi ihmetyttämään Mirassa sen matala ääni. Huomasitteko muut samaa? Ääni oli aika miehinen. Mistä tämä mahtaisi johtua? Eihän ääni aina ole ollut tuollainen!
Kysymys Mirasta
Bodari
3
864
Vastaukset
- rännittäjä
olla ottanut vähän mies hormoonia, jotta on voinut ottaa osaa fitness kilpailuihin.
- kuulema samanlainen ääni
että sillee, toisilla matala toisillä kimeä,
koeta kestää - ja mustamaalaus
Joo... kyllä sullakin oli lapsena korkeampi ääni. Oletko kuuro, kun et ole koskaan kuullut muita matalaäänisiä naisia?
Millähän hormonilla susta sais viisaamman...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501479
- 104911
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15573ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40504Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m156472Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..44462- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402