nyt sari on hylännyt kakin seuran. kakin seura kelpasi just niin kauan kun tarvittiin. nyt on kaarlon mukana kaikessa. eilisessä tv-koosteessa yhtyi kakin haukkujajengiin. jos toinen höpöttää ja hölöttää niin sou??? tai jos on siivousintoilija. mutta selän takana hihitteli kakin touhuille ja oli tiiviisti kaarlon ja ollin remmissä. nyt paljastui sari, joten kaki voittoon. kun alusta asti on ollut sama. olis pärjännyt vaikka yksinkin. eikä ole ollut pahimpia ylilyöntejä. itse sari lähti siihen bimboiluun mukaan eli täysin vapaasti antoi kakin hääriä. eli kakihan teki meille palveluksen kun paljasti todellisen sarin. seura kelpas, ja muut alatyylin jutut. mut kaarlo kun tuli takas niin sari paljasti itsensä, vain turhan aikaisin. mä äänestän kakia se on huippu. ei sillä ole ollut pahoja päiviä ja se on sanonut kaiken suoraan ei selän takana. onko se sitten pelannut ja jaetaanko rahasumma sille keroilijasarille joka osas sittenkin ehkä pelata. mutta jos parhaimmalle tyypille raha jaetaan niin ei sarille, ei ollille eikä kaarlolle. mä toivon sun kaki voittavan :)
sari dumppasi kakin
4
470
Vastaukset
- kakki-fani
...voihan sitä yrittää, mutta ei enää muropaketin virpojanörttien masinointi auta. Jokaisesta mustamaaalausyrityksestä yksi ääni lisää Sarille.
- hah ahha haha
vain unissasi, kaki voi enää voittaa!!! mitä sitten jos kaki höpöttää ja hölöttää!!!??jaa-a jos ne olis edes vähän viisaampia juttuja eikä sellaisia, mitä voi odottaa 11 vuotiaan suusta..noh eihän siinä muuta eroa ole kuin että kaki on yli 30.. aluksi jutut oli hauskoja mutta taso on huonontunut,huonosta loppua kohden,enkä syytä ketään talossa olijoista kyllästymiseen kakia kohtaan, kun ne joutuu asumaan sen kanssa 24/7..aatella hyi olkoon.. jos jopa suurin osa katsojistakin on kyllästyny...itsekkin seuraan vain koostetta mutta tympäsee niin pirusti, sen puheet!!
- voittaa!
YIPPEEEEEEEEEEEEE!
- eeeeeeeeeeeeeeeee
sarista on kyllä viimepäivinä tullu vähän outo.jotenkin ylimielinen kakia kohtaan.höh!itse kyllä kerkesin äänestää saria vaikka kakistakin tykkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241207
- 1181048
Luulet olevasi pidetty
Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap97884- 112818
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa270744- 48685
Kalateltta
Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi17667- 41594
- 49579
- 25545