KAARLO

NOLASI

käytöksellään myös muut asukkaat. Kellään muulla ei ongelmia asua talossa pelin säännöillä, paitsi Kalella joka tuli viimeiseks 5 päiväks taloon! Mun mielestä Kale pilasi talon hengen lapsellisella tekaistulla "kapinahengellä". Muut yrittää kuitenkin pitää hauskaa ja nauttia viimeisistä päivistä mut tää yks tulee ja myrkyttää koko pelin hengen.
Kun haukkuu ohjelmaa ja omaa 'sirkusapinana' oloaan, niin samalla haukkuu ja latistaa aliarvioiden muita asukkaita.

5

432

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • yllätä,.

        Enpä hämmästy. Olet itse kirjóittanut, sinä naistenvihaaja homopoika


      • mitään

        hämmästeltävää. En tajua mikä tarve porukalla puolustella surkimus kalen käytöstä. Kale hakee typerällä tavalla huomiota.


    • niinpä...

      Kaarlo kyllä tiesi täysin mihin lähtee, kun ilmoittautui ohjelmaan. Kaki ja Sari kestäneet 14 viikkoa, Olli 9 viikkoa ilman että pää repeää. Kaarlolle tekee tuskaa 7 viikkoa... Nolo jätkä.

    • ...

      Kaki on nolannut käytöksellään, ei vain itsensä, vaan myös muut asukkaat. Kaki on jatkuvasti käyttäytynyt todella törkeästi ja mauttomasti. Kakia on vain hampaat irvessä siedetty.

      Kaki on pilannut talon hengen rivouksillaan ja törkeyksillään, ainaisilla virpomisjutuillaan, seksuaalisella ahdistelullaan, lähentelyllään ja lääppimisellään. Muut yrittää kuitenkin pitää hauskaa ja nauttia viimeisistä päivistä mut tää yks läski sikapossu tulee ja myrkyttää koko pelin hengen.

      Toivottavasti Kaki saa ansaitsemansa: kunnon selkäsunan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      49
      3295
    2. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      34
      2945
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2751
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      40
      2491
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      51
      1945
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1589
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1483
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      106
      1297
    9. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      180
      1231
    10. En vain unohda

      Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.
      Ikävä
      73
      1070
    Aihe