Nyt Subtv mietinnän alle tuleva touhu. Ehdottaisin otettavaksi myös mahdolliseen seuraavaan BB:iin kilpailijoita Virosta. Malliin Ruotsi-Norja. Saataisiin ehkä silloin nähdä tosi tyylikkäitäkin ilmestyksiä. Samalla olisi hyödyksi molemmin puolinen kielikylpy.
Kustannukset hiukan pienenisi ja tulos kovenisi.
Mainostajia ja sponsoreita olisi kilvan. Saisivat ryypiskellä Kukkoa ja Sakua. Kossua ja Viru Valgeta. Vitsi se olis hienoa. Minäkin harrastaisin sitten 24/7. Ja suoraan sanoen, ei sieltä Virosta mitään resupekkoja ja täipesiä tulisi. Tukka jakauksella ja lakki naulakossa.
Kustannukset hiukan pienenisi ja tulos kovenisi.
Mainostajia ja sponsoreita olisi kilvan. Saisivat ryypiskellä Kukkoa ja Sakua. Kossua ja Viru Valgeta. Vitsi se olis hienoa. Minäkin harrastaisin sitten 24/7. Ja suoraan sanoen, ei sieltä Virosta mitään resupekkoja ja täipesiä tulisi. Tukka jakauksella ja lakki naulakossa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
vaikka kiinalaisia ja muita kummallisuuksia, englannin kieli pannaan, pitäis opetella kieltä puolin ja toisin. Ulos äänestykset vain asukkaiden taholta. Subtv vois kerätä rahansa vain mainostajilta. Asukkaat kunnon duuniin viikoiksi ja palkalla vois sitte rällätä.
Ja psykotesti ennen kisaa ettei käy kuin tänä vuonna tuollaisten skitsojen takia lässähti koko pa**a.
Ja vielä kunnon isoveli, ei tuollaista muumia kuin nyt.
seksistä sais nimeämisvapautuksen ja virpomisesta ja kunnon kännäämisestä myös. Kunnon piloista sais ylennyksen ynnä muuta mukavaa vois heittää kehiin!
..kuitemkin aika seksikäs. Pulma on se että asukkailla ei ole todellista munaa. Olisin isoveljenä kuitenkin sanonut että Rock tehtävä oli epäonnistunut, ja nyt vielä saadaan nähdä miten epä-rock Kale on, ei se uhoaminen paljoo liikuta kun kuitenkin konttaa lattioita. Olis miehellä edes munaa tosissaan kapinoida, nyt vain akti.
hyvä ehdotus! Kun kerran ei muita kuin valkoihoisia päästetä kämppään, niin pistäisivät aiankin Virolaisia! :)
Kyllä rajojen takaa tulee porukkaa ja sulle viihdykettä oman makusi mukaan. Voittorahat Suomeen.
Suomen BB-talossa suomalaisia, kiitos. En ole rasisti. Kaupungilla näkee ihmistä laidasta laitaan. Sinne vain katselemaan.
Kansanedustaja ok. Hän pelaa peliä. Ei meikkaa liikaa eikä näyttele tisuja. Puhuu kuin papupata, vaikka ei ole asiaa. Tällaista kansa odottaa. Höh.