Oootte kateellisii

voijessus

Ootte vaa kateellisii Sarille, siin on sentää kaunis ja aito nainen. taijatte olla kateellisii vaa :D

5

232

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ..............................

      Järin välkky tyttö tuo ei ole.

    • ..........................

      Ja sen huomaa..

      • Nimetön

        Tyhmähän se on kuin saapas ja aikamoista taitoa vaatii että englanninkielen taito on tuon ikäisellä lähinnä 6-vuotiaan tasolla.

        Mutta silti toivon että sari voittaa. Vois käyttää vaikka voittorahat itsensä kouluttamiseen, jotta ei tarvis alentua työskentelemään loppuelämäänsä pornokaupassa.

        - mies 27v


      • xxxxxxxxxxxxxxxxxx
        Nimetön kirjoitti:

        Tyhmähän se on kuin saapas ja aikamoista taitoa vaatii että englanninkielen taito on tuon ikäisellä lähinnä 6-vuotiaan tasolla.

        Mutta silti toivon että sari voittaa. Vois käyttää vaikka voittorahat itsensä kouluttamiseen, jotta ei tarvis alentua työskentelemään loppuelämäänsä pornokaupassa.

        - mies 27v

        En usko, että tuo joutuu työskentelemään siellä..

        Onhan niitä muitakin liikkeitä.


    • daidadi

      perustele aito nainen ?

      ainakaan ei oo ulkoisesti aito tippaakaan.
      vetyperoksidiblondi, naama täynnä pakkelia, silikonitissit

      .. ja älyäkään ei kovin paljoa löydy.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      111
      2742
    2. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      20
      1734
    3. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1734
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      273
      1623
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      11
      1564
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      28
      1281
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      27
      1149
    8. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1072
    9. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      94
      1062
    10. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1022
    Aihe