Eilen illalla nähdyn perusteella, on varma ettei Kaarlo voita Big Brotheria. Eikä myöskään ansaitse sitä...Mitäs tunkee taloon, jos ei edes halua. Olisi miestä sanomaan EI kiitos! Käyttäytyminen oli vielä pentumaisempaa kuin alikäisillä...Sietäisi todella Hävetä!!!
Järkky Kaarlo!!!
7
1352
Vastaukset
- jätkä koko
vajaakasvuinen mies, kovalla äänellä kehuilee miten lähtee pois jos häntä kyykytetään, kuitenkin konttaa jos käsketään. Olisi lupaamansa mies eikä tuollainen turha pelle joka syö sanansa kun ei uskalla olla sanojensa takana..
- juuri
Eikös se ollut juuri tämä Kaarlo, joka yritti raiskata sen sammuneen tytön? Vai oliko se joku toinen "sankari"?
Juu, olen seurannut BBtä hyvin laiskasti: lähinnä iltiksen lööppien perusteella. - se oli
juuri kirjoitti:
Eikös se ollut juuri tämä Kaarlo, joka yritti raiskata sen sammuneen tytön? Vai oliko se joku toinen "sankari"?
Juu, olen seurannut BBtä hyvin laiskasti: lähinnä iltiksen lööppien perusteella.ihan toinen "tyttöjen sankari", käsittämätön sankari kuitenkin joka monen mielestä oli se uhri, mieletöntä on nykynuorison ideologia..
- sentään
se oli kirjoitti:
ihan toinen "tyttöjen sankari", käsittämätön sankari kuitenkin joka monen mielestä oli se uhri, mieletöntä on nykynuorison ideologia..
raiskaria ei takaisin taloon päästetty! Hyvä että olin väärässä. Olisipa vain nähdyn perusteella sopinut Kaarlon tyyliin moinenkin käytös... Eikö hän kuitenkin ollut juuri se joka olisi humalapäissään hakannut jonkun toisen, elleivät muut olisi menneet väliin? Vai sekotanko edelleen?
- raiskaan bb:n
sentään kirjoitti:
raiskaria ei takaisin taloon päästetty! Hyvä että olin väärässä. Olisipa vain nähdyn perusteella sopinut Kaarlon tyyliin moinenkin käytös... Eikö hän kuitenkin ollut juuri se joka olisi humalapäissään hakannut jonkun toisen, elleivät muut olisi menneet väliin? Vai sekotanko edelleen?
Olisihan se ollu huvittavaa, kun se olisi uhonnut, että nyt mä menen raiskaamaan BB:n...
- Vnammi
Se et alle 14vee pelkää, ei estä sitä voittamasta. Siinä pojassa on asenne kohdallaan ja se on monen päiväuni. Mieluummin se voittaa ku sössöttävä tekopimperoita duunaava ääliö.
- Big Brother
Haistattamalla pitkät BB:lle takaisinpaluuäänestyksen voiton jälkeen ja ilmoittamalla, että Mira voi mennä taloon kiusaamaan itseään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa1162768SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän241761Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava621744Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,2721638Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --151594Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue281291Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä
Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.281164Menettämisestä
Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?971098Kiinteistökauppoja
Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan411082RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI
Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä4041032