Mulla on vissun vr 57 kela ylimääräisenä ja sitten tuli hankittua tuollanen G-loomiksen huippu perhokeppi 4#. Se on riski 9 jalkanen vapa. Aika tasapainossa tuntuu olevan ko. yhdistelmä, kun laittaa vavan hantaakista tasapainoon sormen päälle, niin vaaterissa pysyy.
Mitäs tuumaatte asian suhteen?
Vision vr57 4# G-omikseen?
5
1114
Vastaukset
- Spaddu
Ai G-Loomis on ruennu tekeen huippu-perhovapoja. Hienoa. Mulla on pari vanhaa tuotantoa olevaa paskaa, mutta kallista vapaa. Ne varmaan saa myytyä noitten huippu-vapojen maineella.
nimimerkillä: Scottilainen G-mies- juuyyyyyy
No jos sulla ei oo rahaa muuta ku johonkin vissun introon, ni ei se tee siitä huippusettiä, poika!
- teikka68
Jos tuntuu hyvältä,niin siitä vaan....
- teikka68
spaddu,laita vaan myyntiin ne vavat vaikka huutonettiin,monelle gloomiksen "paskat" kelpaa....
Itselläkin jo kolme ,ja lisää harkinnassa.
- Panostaja
Ei ole kuule hyvä tuommonen vissuhomma. Hommaa kuule rotulia. Vissut jää kuule ja aika jännää hommaa. Kuule.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",305187Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1352417- 1382092
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531925Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171770"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571317Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1661097Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää64941Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.312875Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa170771