Vision vr57 4# G-omikseen?

Mulla on vissun vr 57 kela ylimääräisenä ja sitten tuli hankittua tuollanen G-loomiksen huippu perhokeppi 4#. Se on riski 9 jalkanen vapa. Aika tasapainossa tuntuu olevan ko. yhdistelmä, kun laittaa vavan hantaakista tasapainoon sormen päälle, niin vaaterissa pysyy.
Mitäs tuumaatte asian suhteen?
51130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ai G-Loomis on ruennu tekeen huippu-perhovapoja. Hienoa. Mulla on pari vanhaa tuotantoa olevaa paskaa, mutta kallista vapaa. Ne varmaan saa myytyä noitten huippu-vapojen maineella.
nimimerkillä: Scottilainen G-mies

Äänestä
  • No jos sulla ei oo rahaa muuta ku johonkin vissun introon, ni ei se tee siitä huippusettiä, poika!

    Äänestä

Jos tuntuu hyvältä,niin siitä vaan....

Äänestä
  • spaddu,laita vaan myyntiin ne vavat vaikka huutonettiin,monelle gloomiksen "paskat" kelpaa....

    Itselläkin jo kolme ,ja lisää harkinnassa.

    Äänestä

Ei ole kuule hyvä tuommonen vissuhomma. Hommaa kuule rotulia. Vissut jää kuule ja aika jännää hommaa. Kuule.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perhoaja kirjoitti:

Mulla on vissun vr 57 kela ylimääräisenä ja sitten tuli hankittua tuollanen G-loomiksen huippu perhokeppi 4#. Se on riski 9 jalkanen vapa. Aika tasapainossa tuntuu olevan ko. yhdistelmä, kun laittaa vavan hantaakista tasapainoon sormen päälle, niin vaaterissa pysyy.
Mitäs tuumaatte asian suhteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu