Haluan nyt vielä kommentoida tota niin kaikkien Rakakstamaa ja Palvovaa Sari, Pirpana, Sarppaa..................oksuja nimiä kaikki!
EN TODELLAKAAN toivo hänen voittavan, koska on itsekeskeinen, paska meikkipelle!
Ei osaa muuta kuin naamaansa maalata ja tässäkin suhteessa pitäisi kyl käydä meikkaajan opissa! Ei vain näytä meikkauksen lahjat tulevan luonnostaan. Huoranpunaista poskipunaakin ja silmät hortottimet............
Kauhea H U O....................R ..........koko ämmä!
Pisteet ja voitto KAKILLE sulavasta ja aidosta sekä LUONNOLLISESTA olemuksesta!
Kiitos,
Täällä nyt vaikenen.
SARISTA vielä viimosen kerran
4
336
Vastaukset
- ofdohoiiosd
Kaarlo sai kyllä mun pisteet, ja monta saikin :)
- kun epätoivoista
ja typerää.Tuntemattoman ihmisen haukkumiseen ei oo ees lupaa.Mutta onnesi vaikenet ja kirjoituksesi saa luultavasti monen ihmisen äänestämään nimenomaan Saria.Vielä on aikaa.
- lupauksensa?
Toivottavasti pidät sanasi, mutta en usko. Kyllä sinun vielä täytyy muutaman kerran Saria haukkua, että saat mielellesi rauhan.Eihän suuri naistenvihaaja turkistaan eroon pääse. Toivon sinulle kuitenkin homolämässäsi kaikkea hyvää, vaikka en teidän homppeleitten sydänystävä olekaan. Toivottavasti löydät nyt rauhan sydämeesi.
- tähti
suurella sydämellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1652581Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668