Ihana Hanne...

Ihanaa, näin äsken Hannen BB-ekstrassa.
Hanne ois saanu voittaa!!!!!!!!!!!!
On ikävä Hannen kiherrystä.
3466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yäk

Äänestä

Hanne on ihan täysin moraaliton. Myös se, että tietää toisen seurustelevan ja suutelee, hyväilee ja halailee tätä, on täysin tuomittavaa. Olen iloinen Kalan puolesta, että ymmärsi jättää Ollin.

Äänestä

...mutta vielä ihanempi oli nähdä Hanne finaalihaastattelussa seiskan sivuilla. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuki kirjoitti:

Ihanaa, näin äsken Hannen BB-ekstrassa.
Hanne ois saanu voittaa!!!!!!!!!!!!
On ikävä Hannen kiherrystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu