1 viikko

vain vauhtipyörä vika koko ave historiassa. Täytyy ihmetellä miten varma auto tää ave on ?
3995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla meni uuden volvo s60 kanssa tasan päivä kun jouduin viemään sen kolinan takia takaisin!!Mutta ei siinä mitään, minä tiesin että volvo ei ole kovin luotettava.

Äänestä
  • myös sen että autona volvo on auto,toisin kuin ave joka nitisee ja natisee aivan sietämättömästi...niin ja puhun kokemuksesta ja lisään vielä että esim.aven luotettavuus on vain ja ainoastaan myytti.

    Äänestä

4 kuukautta ja 12000 km mennyt uudella diesel Avella. Ei yhtään nitinöitä eika natinoita. Ohjaustuntuma hyvä ja kulkee suoraan sivutuulellakin. Keskikulutus 5,6 litraa satasella. Todella tyytyväinen valintaani vaikka tätä palstaa lukeneenani hieman epäilyttikin ostos. Suosittelen muillekin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mennyt kirjoitti:

vain vauhtipyörä vika koko ave historiassa. Täytyy ihmetellä miten varma auto tää ave on ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu