Ollin aatokset...

utelias

Oisi todella kiva tietää mitä Olli ajatteli kun totesi, Ettei Kala olekkaan vastassa..????
Puhumattakaan siitä mitä Kala itse ajattelee Ollin käytöksestä????

5

3724

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sarie

      ja lähtikö olli bileitten jälkeen ettimään kalaa vai hannen kanssa ruottii??

      • niinnn

        Ollin kaveri kuiskasi korvaan tilanteen Kalasta, kun Olli näytti jo hätääntyneeltä. Sen jälkeen oli helppo sanoa Mari Kakolle itsevarmasti että tuotannon metkuja.


      • kjkjkjkjkjkjk
        niinnn kirjoitti:

        Ollin kaveri kuiskasi korvaan tilanteen Kalasta, kun Olli näytti jo hätääntyneeltä. Sen jälkeen oli helppo sanoa Mari Kakolle itsevarmasti että tuotannon metkuja.

        En suostuis minäkään tv-lähetykseen jos jätkäkaverini olis sellainen idiootti kuin Olli. Oma mainehan siinä menis!


    • mutsis1

      Jos ihmisen on tuntenut kuusi vuotta, niin kai sitä pitää jo tietää tuleeko se tuon jälkeen vastaan vai ei.

      Ollin pomohan kuiskasi jotakin Ollin korvaan joten varmaan kertoi tilannetta. Tuskin mies olisi niin rauhallisena istunut katsomossa jne muuten. Hannekin oli kuin ilmaa kun ei edes vilkaissut penkillä siihen suuntaan..

      Kalalta aika fiksu veto. Miksi tulla lähetykseen näytille kun kukaan ei nyt tiedä, miltä näyttää ja kuka on. Saa selvitellä asioita rauhassa jos siihen on halua..

    • jossain

      yökerhossa venaamassa ja jossa sitten olivat ollin kanssa tavanneet. luin juuri iltalehdestä :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      60
      3639
    2. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      43
      3546
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2811
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      46
      2546
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      54
      1973
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1629
    7. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1493
    8. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      21
      1469
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      106
      1317
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      180
      1251
    Aihe