Missä Datamoon?

Missä Datamoon on ollut muutaman päivän?Sanoivat etteivät ilmoita jokaisesta pienestä katkosta erikseen mutta onko nyt jotakin muuta tapahtunut kun on ollut suljettuna jo muutaman päivän.
94328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä taitaa olla datamoonin taru lopussa.

Äänestä

Eikö nyt poika pääse varastamaan muiden omistamaa materiaalia ilmaiseksi? Mitä hä? Eikö onnistu varastaminen. Soitappa vaikka auttavaan puhelimeen jos noin on vaikeaa!

Äänestä
  • On asiat huonosti jos pitää turvautua vaan yhteen trakkeriin.. =/

    Äänestä

  • Olen pahoillani koska minulla on kaksi mieltä ja tuo toinen lähettelee noita hävyttömyyksiä, yritämme parantaa tapamme.

    Äänestä

Jep... ollut itse asiassa alhalla jo ainakin viikon verran. Olisko ISP vetänyt poikien piuhat poikki, en tiedä.

Äänestä
  • Koko paikka on nyt virallisesti lopetettu.

    Äänestä

  • LiQQe kirjoitti:

    Koko paikka on nyt virallisesti lopetettu.

    Eipä pojjaat kauan jaksaneet pitää pystyssä...

    Äänestä

samaa tässä oon ihmetellyt ? :S monta päivää ollut kiinni tietääkö kukaaa ??

Äänestä

Datamoonin taru on tämämn hetkisten tietojen mukaan loppunut. Uudet ylläpitäjät ovat päättänee pistää lapun luukulle. Ei vissiin ole palaamassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Määä. kirjoitti:

Missä Datamoon on ollut muutaman päivän?Sanoivat etteivät ilmoita jokaisesta pienestä katkosta erikseen mutta onko nyt jotakin muuta tapahtunut kun on ollut suljettuna jo muutaman päivän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu