Voisiko sulake palaa viallisen releen vuoksi???
Nissan Micra -90
sulake
arska
2
501
Vastaukset
- iriririririrrirriririri
Sulake palaa käsittääkseni oikosulusta /liian suuresta virrasta. Ei kai sulakkeesi ole alimittainen? Älä kuitenkaan suositusta järeämpää vaihda.
- diplinssi
rele on oikosulussa. Mutta yhtä hyvin voi johdot tai joku muu olla oikosulussa. Ei auta kuin lähteä seuraamaan piiriä, mikä on oikosulussa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1981572Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1271314- 541113
- 72985
- 46909
- 58903
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52893- 106892
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53850- 82820