TSEMIIÄ UMA!

KOHT ON KYMPPITONNI RIKKI!

MUUT TULEE KAUKANA JA VIKISTEN PERÄSSÄ!

TARJOOKKO SIT TURUN TORIL KAKKUKAHVEET;EHIT VIELÄ ENNEN JOULUA?

JA R****Ä EI SIT KUTSUTA EIKÄ MUITAKAA EPÄ MÄÄRÄSIÄ SIIS NIITÄ EI KAVEREITA KUN EI NIILLÄ MITÄÄN TEE!

KAIT SÄ SIT KANS PIFFAAT?

MÄ VOIN TUUA ORVOKKEJA JA KANTTARELLEJA!

JA KIRKON KELLOT PAUHAA HOOSIANNAA JA TUNNELMA ON HURMIOLLISEN LEVOLLINEN!
7371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

läppärit mukana

Äänestä

Juhlan huippu hetkenä pyörii possu vartaassa ja juhla väki kokoontuu huikallisen armoittamana ja seisomaan nousemalla herkkään yhteis lauluun:
Sika se uuniin laitetaan
Sika se kohta maistetaan...................
Mutta piipaa auto tulee hakee possun pois vähä osaisille ja r*****e niin muut joutuu jäämään nuolee huikallisen saappaan pohjia,jatkuu?

Äänestä

ja voileipiäkin sekä tietysti kahveeta elämän eliksiiriä, ja jos meillä oikein hauskaa tulee tusjauksen konjakkiakin.

Äänestä
  • sitten sellasen turkulaisen czibbendeiz esityksen niis uusis kalsareis,kun joku toss kirjotti et sellaset ois tulos sun ukolles? Eikä haittaa jos ei oo sixpäkkii me voidaan tuoda niit mukana ni otetaan ne tusjaukset sit vaik jälkkäriks siel maijassa,eh?

    Äänestä

  • Jos viel sais kirjoitti:

    sitten sellasen turkulaisen czibbendeiz esityksen niis uusis kalsareis,kun joku toss kirjotti et sellaset ois tulos sun ukolles? Eikä haittaa jos ei oo sixpäkkii me voidaan tuoda niit mukana ni otetaan ne tusjaukset sit vaik jälkkäriks siel maijassa,eh?

    Kiitos kutsusta,mulla on pari kivaa kaveria,kaikkien nimi on Igor tai Ludmila,tanssitaan eka vähän yhessä ja sit mennää kirkkoon laulaa kauneimmat joulu laulut molemmilla kielillä,eikä mukaa oteta yhtään rasistii,ei varmana!Uma istuu eturivis kunniapaikalla.

    Äänestä

Mun mutsi ja faija on rasisteja ja ne asuu turus ja niillä on sakemanni,ja sit ne vähän pelkää mennä näyttelyyn vaik se koira on hieno,kun ne ei voi sietää niit tuomareita jotka on erimaalasii,kun ne ei tiiä mitään ja pahin jos se tuomari tulee jostain itäeuroopanmaasta ni sit se ei ainakaan tiiä mitään paitsi saksalaiset.
Ja sit ne inhoo homoja vaik mun paras kaveri on homo ja mä oon vaan tavallinen ja mun kaverilla on joku kigs-spanieli.
Ne on puhunu tosi törkeit juttui siit koirast ehkä pitäis kertoo et tulee tälle palstalle ni sais rauhan ja kavereita.
Ite muutin pois ku en enää kestäny ja aion ottaa koiran,varmaan mustan labbiksen.

Äänestä
  • LAPANEN ja sit meet ittees,jos et oo lapanen!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


TURUUS UUS kirjoitti:

KOHT ON KYMPPITONNI RIKKI!

MUUT TULEE KAUKANA JA VIKISTEN PERÄSSÄ!

TARJOOKKO SIT TURUN TORIL KAKKUKAHVEET;EHIT VIELÄ ENNEN JOULUA?

JA R****Ä EI SIT KUTSUTA EIKÄ MUITAKAA EPÄ MÄÄRÄSIÄ SIIS NIITÄ EI KAVEREITA KUN EI NIILLÄ MITÄÄN TEE!

KAIT SÄ SIT KANS PIFFAAT?

MÄ VOIN TUUA ORVOKKEJA JA KANTTARELLEJA!

JA KIRKON KELLOT PAUHAA HOOSIANNAA JA TUNNELMA ON HURMIOLLISEN LEVOLLINEN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu