Kuinka paljon pelaatte rs-päiväs?
Ite pelaan sellaset 6-10 tuntii päiväs.
Joinaa päivin 2-4 tuntii.
Kuinka paljon pelaatte päivässä?
6
471
Vastaukset
- Pk-Pure1333
Omasta mielestäni liikaa, semmoiset 3-4tuntia.
Täytyisi päästä eroon, mutta kavereita ei ole kaameasti. Harrastan parkouria ja omistan kyllä sille suurimman osan ajastani, tai sitten katselen Animea/Foorumitan.
- Pk-Pure1333 - - james-hullu
no en mä oo kahtonu mut oisko sellaset 1-5 tuntia päivässä
enhän mä tietenkään joka päivä pelaa- Anakin456
Mä pelaan noin 3-7 tuntia joskus menee vähemmänkin ja joskus harvoin saattaa mennä enemmänkin
- wise.old.man
Anakin456 kirjoitti:
Mä pelaan noin 3-7 tuntia joskus menee vähemmänkin ja joskus harvoin saattaa mennä enemmänkin
1h-4h riippuen päivästä...välillä en kyllä ehdi pelata yhtään sillä koulu menee kuitenkin aina tietokoneen yli :D alussa kun aloitin runen ensimmäinen viikko saattoi olla esim 9h/day joten nyt on hieman tietokone ruvennut kyllästyttämään...ja harrastuksissa käynninkin vuoksi en ehdi pelata enää niin paljoa(onneksi :D)
- RUNESCAPEEEEEEEEE
2-6 tuntia päivässä riippuu tietenkin siitä että mikä päivä on eilen meni kyllä ihan liikaa runessa olin heti aamusta klo 8-11 ja menin klo 18 takas ja lopetin vasta klo 22.00 ja sit pelasin vielä klo 23 ja menin nukkumaan joku klo 3 mut menin jo puol neljä takas runeen ja olin sielä johki 7:30 asti kai mut sit ku kuulin et äiti heräs ni menin nukkuu heräsin klo 14:30 ja menin runeen taas...
- PUUPUU
AIKA PALJON UHRAATTE AIKAA NETISSÄ/TIETOKONEELLA OLEMISEE.HUH!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648