huvittaa! eipä pystynyt luuska vastaamaan negatiivisiin asioihin! luulee varmaan ämmä et kaikki diggaa sitä. huvittavaa sekin kun sanoo ihmisiä faneiksi!! voi vittu tuskin nyt niin huonosti kellään on asiat et fanittaa jotain minipossun näköstä pornokaupan kassaa!!!!!!!!!!!
Sarin
verkkovierailu
8618
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Itse olet aika negatiivinen, kun syynäät vaan jonku negatiivisia kysymyksiä. Älä ota sitä vakavasti.
jos aikuisen ihmisen pitäis tuota meikki-possua fanittaa...hankkikaa oma elämä!!!
joku taitaa olla kateellinen Sarille,varmaan haluais olla yhtä kaunis,fiksu,suosittu jne..MÄ FANITAN saria koska on aito ihminen ja huolehtivainen..ainakin sari on sua paljon fiksumpi koska ei varmasti sanois susta samaa..Sari ansaitsi voittaa!! ja onhan sarilla faneja jos sai 60% äänistä! pitäähän sunki se jo myöntää!!!!
Olen kanssasi samaa mieltä että Sari on kaunis, älykäs, toisia huomioonottava ym...
Voi tuota kateutta kun pitää alistaa kauniit ja elämässä pärjäävät.
Hyvät näköjään täytyy yrittää jyrätä!!
ONNEA SARILLE!
sun kanssa ihan samaa mielät!! ONNEA SARILLE PALJON;PALJON;PALJON!!
viehättävän, ystävällisen, empaattisen ja reilun tytön voitto. Ja koeta nyt puhua ilman noita voimasanoja ja inhottavia nimityksiä ihmisestä, jota et todellakaan tunne. Mikähän itse luulet olevasi? Et varmaankaan ole kovin suosittu muiden kuin omasta mielestäsi.
kaunista nähnytkään!
tämän päivän Hesaria. Sarihan on kuin missi.
Siis KAUNIS. mutta sinähän et kauneudesta ilmeisesti mitään ymmärrä. Ja LISÄKSI symppis ja kaikkia siellä BB.ssäkin vain kannustava ei koskaan moittinut ketään - selänkään takana