Anteeksi JJK90:lle,Glasshandedille ja muille
Mulla on nyt ollut tosi vaikeeta kun mun isoveli tuli ulos kaapista ja mua on kiusattu sen takia koulussa,muutenkin meidän äiti just jäi kiinni meidän isän pettämisestä ja meidän isä lemppas sen pihalle,nyt se juo vaikka juuri oli saanut kovan putken lopetettua,koittakaa sääliä mua,mä oon vasta 9 vuotias enkä oikein aina ymmärrä maailman menoa
Mulla on nyt ollut tosi vaikeeta kun mun isoveli tuli ulos kaapista ja mua on kiusattu sen takia koulussa,muutenkin meidän äiti just jäi kiinni meidän isän pettämisestä ja meidän isä lemppas sen pihalle,nyt se juo vaikka juuri oli saanut kovan putken lopetettua,koittakaa sääliä mua,mä oon vasta 9 vuotias enkä oikein aina ymmärrä maailman menoa
Vastaukset 39
Vanhimmat
Mitä vittua,tuliko meidän koviksemme järkiinsä
Vai saiko homoveljeltään perseeseen niin että valaistui omasta poikkeavuudestaan
siis mitä? oikeesti joku vitun vitsi taas kummiskin?! >:/ tiiätkö mitä sä loukkasit aika monta ihmistä.. toivottavasti otit opikses. toivottavasti tää jäi tähän kertaan!
Siis, SULLE ei anneta mitään sääliä, todellakaan, tuskin on edes totta! Kannattais vaan olla normaali ihminen eikä ruveta haukkumaan muíta, mitä sillä muka saavuttaa!? Siis, luulet sä oikeesti että saat jtn vitun sääliä kun oot eka haukkunu kaikki? Jos tää olis totta, niin sun veljessä Ei ole mitään vikaa, sun mutsis teki tyhmästi ja faijas tarvii apua. Piste. Ja (unhodin melkein) SÄ olet tyhmä, kun purat tätä näin, ja olet IHAN väärässä palstassa, kannattais vaan olla kuin me muut normaalit eikä hakee jtn tyhmää huomiota, ja tulla kaikkien vihatuks ja haukutuks. hmph.
... pelkkä tekosyy sille, ettei 'joutuisi vastuuseen haukkumisestaan'? Melkosta tarinaa, mutta jos totta on niin pahoittelen. 9-vuotiaana me ei haukuttu toisia huoriks ja lesboiks, hyvä jos tunnettiin sanoja, vaan tytöt leikkivät barbeilla lumihangessa ja pojat leikki ActionManeilla ja kattoivat Prätkähiiriä. tosin niin katsoin minäkin olematta poika. mutta maailma taitaa muuttua.
Luulen että tällä koko tyypillä on vaan joku siras huumorintaju.... XDDD No joo... En voi tietää...
Joo, niin vitussa olet joku 9 vuotias, oot oikeesti paljon vanhempi- Hyväkun tohon aikaan opiskellaan ees jtn hissaa! Sä et todellakaan voi tietää noin paljon natseista sun muista jos olet muka 9 vuotias! Oon samaa mieltä glasshandedin kanssa,mutta glasshanded, tuskin maailma niin paljon on muuttunut, mutta kyllä nuoret tietää jo paljon homoista ja lesboista ja muista, se olen huomannut, ja se on todella ikävää. Mutta se että hän tietäisi historian juttuja ja kaikki natsi, kommunismi hommat, sitä EN TODELLAKAAN usko, ne opetellaan VASTA ylä-asteella. Jtn, tuo "Sir runkku" on ISO valehtelija, haukkuja jne voisin jatkaa vaikka kuinka kauas. Mitään sääliä EI anneta! Todellakin paljon paskaa. Ei ole totta. Miettikääs nyt vähän. Ja hän haluaa vain että ei joutuisi vastuuseen haukkumisestaan.
.........Sir Runkku kärsii kaksinaismoralismista
Äsken hän on se ilkeä Sir Runkku ja nyt "herättyään" hän katuu tekojaan
Vaikka hän on loukannut minua ja monta muuta niin koitetaan ymmärtää häntä,hänhän on vasta 9-vuotias ja noin nuoren huono käytös menee huonon kasvatuksen piikkiin
Mietippä poika kuitenkin semmosta että jos mensit vaikka kasvamaan muutaman vuoden ennen kuin tulet uudelleen näihin palstoihin paskaa puhumaan,luultavasti silloin olisi sitä järkkeä karttunut vähän enemmän
Kun minä olin 9-vuotias niin olin hieman outo ja luin jotain historiaa,tiesin paljon Euroopan menneistä hallitsijoista Napoleonista,Hitleristä ym.
Jospa Sir Runkku on käyttänyt aikaansa samaan
Onhan tuo tullut huomattua tietokoneiden yleistyessä yms, nykyään 10-vuotiaat on juomassa viinaa nuorisotalon nurkalla tupakka kädessään. -.-
Ja silloin kun olin 9-vuotias, ja pääsin koulussa juuri ja juuri käymään koneella, koskaan ei olisi tullut mieleenikään käydä Rakkaus-palstalla katsomassa mitään. Vaikka meillä olisi ollut kotona kone. Tuon ikäisenä rakkaus oli niin... pelottava käsite.
Voin hyvin uskoa sen, mutta tuskin TUO on sitä tehnyt. Minulle historia on nykyäänkin vaikeaa, ja en oikein ymmärrä. ^^ Ehkä sinulla JJK90 on niin järkevät, mikä se nyt äö (siis älykkyystesti) aivot, niin uskon että sinä tiedätkin, mutta tuollainen joka on haukkunut muita jne ei ole niin järkevä ja ymmärrä kaikkea jos on vasta 9 vuotias! tuskin, hakee nyt vain jtn sääliä muka. Ja haluaa että me hyvä uskoiset luulemme että hänellä on muka jotain ongelmia, ja jotta unohtaisimme että hän haukkui todella monia ihmisiä pahoin. Ei luulisi sinun unohtavan sitä niin helposti JJK90. Siis, mistä se muka edes tietäis jostain äö-testistä mitään jos se on 9 vuotias!? -en usko. Te voitte uskoa, mutta minä en usko, tuskin sinä rupeaisit haukkumaan muita ollessasi 9-vuotias?
Sille kaksinaismoraalille on toinenki nimi!!!Se on Skitzofrenia vakava oireyhtymä!!
On se julmaa ku tommonen 9 vuotiaalla hinttari natsilla on semmonen!!!
Musta tuntuu että nää viestit on oikeesti PROVOJA!!!! :DDDD Ei kannata välittää...
Ja miusta tuntuu että huomenna naurattaa koulussa ja niin saatanasti tämän Sir Runkun jutut.
musta taas tuntuu, että toi sir runkku vaa haluaa humiota, mitä sen vanhemmat ei anna. mutta se ei osaa saada keneltäkään muultakaan huomiota kun haukkumalla muita ja olemalla säälittävä paska.
lolon,JJK90,Glasshandedin,Asiaa:n ja Jakkivanukkaan kanttis tunkea päänne toisienne perseisiinne ja päästäkää sitten kunnon paskat.Se sopii teiän laisillenne pallinaamoille!!!!!!!!!!!!!!
Mä en oikeesti tykkää et te kiusaatte mua,mitä sitten jos soitan suutani täällä muille,meidän isä aina sanoi että niin saa tehdä koska meidän suku on muita parempi
Ei pienempiään sais muutenkaan kiusata
Kokeillaanpa heti. Mutta anteeksi - en ole pallinaama. Toisin kuin sinä.
Huomenna kesken hiljaisen matematiikan tunnin hajoan totaalisesti ja huudahdan "ei muuten saatana eilen tuolla Suomi24.fi:ssä yks Sir Runkku".
.........veljesi vedäkkään tarpeeksi sinua perseeseen
...on kaikista säälittävin mitä mä tiiän,sir runkku. jos sun vanhemmat välittäis susta edes tipan vertaa nii sä et olis ees koskaa tullu haukkumaan ketää tänne.
.........vapaapäivä koulusta mutta tiistaina kesken venäjänkokeen huudahdan että käykää katsomassa Suomi24:ssä,siellä on yks semmonen Sir Runkku joka kärsii Skitsofreniasta
.........Sir Runkun vanhemmat välittäis Sir Runkusta niin ne olis jättäny koko paskakasan tekemättä
Ei oo onneksi vetänykkään.Mutta sanohan miks sua kiinnostaa onko joku vetäny jotaki perseeseen???
Onks se joku sun fantasias et sun isoveljes vetää sua perseeseen???
...........että olisi kiva tietää mikä sinua riivaa,ja koska näyttää että homoveljekset eivät ole panneet lähiaikoina paljoa on siis selvää että vittuuntumisesi johtuu siitä
mulla on huomen frendien kaa päivänavaus vuoro. voin siinä samalla sitte kuuluttaa "hei menkää muute kattoo suomi24 rakkaus palstalta, siel on sellane sir runkku. jos ette sen jutuille naura, niin ette sitte millekkään!"
Mahtava idea, sanoisin. :3
Onhan se ymmärrettävää eetä ku on homo , natsi ,9v , skitzo niin kylläkait tommoset keksii minkä tahansa syyn vittuiluun!
hahahaahahahahhahahhhahhahahahahhahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahhahahahahhahahahahhahahha
.........se syy on se että Sir Runkku ei oo päässyt panemaan isäänsä vähään aikaan,toi on pakko olla totta,ei sitä muuten vituttais
Tai sitten mankka hajos ja Die Fahne Hoch lakkas soimasta,
Säähän sen tiedätvitun punikki.Eihän se ookkaan kovin normaalia kyyliä toisen ikkunan takana mitä toinen tekee!!!
...........äkkiä ikkunaan kattomaan että kuka se JJK90 oikein on,täällä mää kirjottelen läppärillä näitä juttuja,täytyykin äkkiä mennä,ei,liian myöhäistä jäin kiinni,aa,tuolta se homoveljesi ja juoppo-isäsi tulevat kirveen kanssa,eiiiii.........
Homohan ne homot tunnistaa!!!Noin rumasta pärstästä (vai onko se perse) ei voi erehtyä sehän yllätys yllätys BORIS JELTSIN!!!!!!!!!!!!!
Sää olet niin nuori ettet edes tiedä kuka on Boris Jeltsin
Boris Nikolajevits Jeltsin s.1.2.1934 oli venäjän presidentti vuosina:1991-2000.Ja se menetti vasemmasta kädestä kaks sormea leikkimällä kranaatilla.
Борис Николаевич Елцин. Он былп резидент России год 1991-2000
И он родиться в 1.2.1931 в Свердловске
Että revi siitä,vitun homo,et taida edes ymmärtää mitä tuossa lukee
Keskustelua täällä suomi24sessa XDDDD
..TOLLA FRIIKILLÄ OIKEIN ON ?? MISTÄ TOI TÄNKI ALOTTI????
.........kyllä se aika sairas on,ensin pyytelee anteeksi ja sitten jatkaa vittuilua
No niin !!!!Kaikki muut luovutti paitsi JJK90 ja Kakkivanukas!!!!ahaa,niinhän mä luulinki!!
Ei, luovuttanut. Me kaikki pysytään koko ajan suo vastaan. Me ei vaan jakseta koko ajan kommata sulle, koska me tiedetään että sulta EI SAA yhtään järkevää vastausta! sitäpaitsi, en jaksa koko ajan olla koneella ja täällä, kun olet PILANNUT koko palstan! Painu nyt jo sinne homo veljes luo. JA HALUAN LISÄTÄ VIELÄ TÄHÄN: ET IKINÄ MAAILMASSA OLE 9 VUOTIAS. Olet paljon vanhempi, kyllästynyt teini joka vihaa omaa elämäänsä. PISTE