PAF & Pokeriongelmat

Necrophagia

Taas kaatui pokeri kokonaan (edes pokeritilin saldoa ei näy peliruudussa eikä clientia saa auki!). Kävikö muille samalla lailla?

Alkaa jo pikkuhiljaa v*tuttaan ku eivät saa ikinä vikaa korjattua!!!

5

1406

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on vitsi

      Itse kokeilin sitä aikanaan. Surkeeta takkuamista ja kaatuilua jatkuvasti. Kysyin asia supportista ja sieltä annettiin ymmärtää että tuo on ihan normaalia ja asiaankuuluvaa toimintaa.

      • Nettimestari sija 7.

        Itse kypsyin kans noihin Paffin pokeribugeihin ja siirryin toiselle pokerisaitille ja ongelmat loppu siihen...


    • yritin minäkin

      sama ongelma,olen yrittänyt puolituntia pokerisaliin eikä pääse,eikä ole muka saldoa.

    • xdxdxdxdxdxd

      On se kumma että Paffia mollataan. Kyllä se on koko maailman kolmanneksi suurin pokerisaitti mikä takkuaa.

      • on maailman

        kolmanneksi suurin pokerisaitti. Ei se saatana riitä ensin ne slotit rosvoaa monta sataa euroa, sitten pokeri cashier hävitti rahat, eikä niitä näy missään sitten asiakaspalvelun täti sanoo, että tämä on tämmöistä kyllä ne jossain vaiheessa ilmestyy, enkä sitten voinut osallistua turnaukseen mihin olisin halunnut. Eikä minkään näköistä korvausta perkele!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      56
      2215
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      201
      2051
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1392
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1180
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      995
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      939
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      58
      887
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      855
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe