efkava

Menkää vanniselle jos oikein hyvä ruskeakieli voit saada jopa pomonpaikan,siis kyttättyäsi tarpeeksi ja kanneltuasi tovereistasi.. liksakin nousee ehkä jopa 11e/h
62806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

efkava...kateellisia juoppoja täynnä...niin pomot kun duunaritkin

Äänestä
  • venäläistä harmaata työvoimaa vitosen tuntipalkalla!

    Äänestä

  • sgjjkiu kirjoitti:

    venäläistä harmaata työvoimaa vitosen tuntipalkalla!

    Ukrainasta ja Eestistä tuntuivat olevan ne kaverit mitä jututin Venäläiset pyytää jo kuulemma liikaa palkkaa.

    Äänestä

Eikös se tämä Efkava ole yritys saneerauksessa eli saattaa poistua kokonaan yritysmaailmasta mutta on sillä hyvätkin puolensa meinaan Åla ottaa kyllä ukon kun ukon töihin ei ole rasismia.

Äänestä
  • Ei se Efkava ole yhtään huonompi kuin nämä muut samoja hommia tekevät esim.Pointo,Sahala,Upa,Svs ym.reppufirmat

    Äänestä

tämä taitaa olla efkavalta potkutsaaneiden keskusteluryhmä, ja syytkin taisit mainita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hitsari kirjoitti:

Menkää vanniselle jos oikein hyvä ruskeakieli voit saada jopa pomonpaikan,siis kyttättyäsi tarpeeksi ja kanneltuasi tovereistasi.. liksakin nousee ehkä jopa 11e/h

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu