Tämä kuulostaa kauhealta, :(( Nimittäin minulla on kaksi poikarottaa ja minulta tekee koko ajan mieli ottaa toiselta, (jonka nimi on muuten Riku) suihin. Anteeksi, että kirjotan tälläisestä, mutta minun oli pakko kertoa. Tämä on gerbiilipalsta, mutta en voinut kirjottaa tätä rottapalstalle, koska sitten hän olisi huomannut viestin, koska käy niin usein siellä... :(( En ole kyllä ottanut rotalta suihin, mutta olen sitä suudellut ja silitellyt. Menetin juuri poikaystäväni ja hänestä tulee mieleen rottani Riku, joten voisiko se vaikuttaa asiaan? Toiseen rottaan en meinaan saa enää yhtään mitään kontaktia, koska olen vain Rikun kanssa. :(( Auttakaa minua! En ole eläinrääkkääjä, haluan meinaan kohta myydäkin rottani, kun ajattelen tuollaisia!
Rottia rakasteleva
Dj-girl45
3257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ymmärrän sinua kyllä, mutta en ole ikinä kuullut mitään vastaavaa. Jos poikaystäväsi oli sinulle tärkeä, saattaa hyvin olla, että haet lohtua rotastasi. Se on itseasiassa hyvinkin todennäköistä.
Mitäs jos antaisit rotat johonkin hoitoon siksiaikaa, kunnes "parantuisit" ? En oikein keksi muuta, mutta itse tekisin noin. Ei niitä myydä kannata, muuten olet ostanut ne aivan turhaan!
Hih, tuo kuulostaa huvittavalta. Älä kiduta "poikaystävääsi." Hihihi!!
Kiitos vastauksista! Kaikki lukee tän muuten mut ei vastaa tähän.