ipv

millonkahan avataan ipv:n sivujen keskustelupalsta?luulisi jo pölyn sen verran laskeutuneen...
1458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pari kuukautta käynnissä olleeseen IPV:n suureen sivu-uudistukseen ei kuulu keskustelupalsta. Se on saletti koska nykyjohto ei kestä aiheellistakaan kritiikkiä, kysymyksiä tai kyseenalaistamista, huolta tulevaisuudesta ym. meiltä asiantuntemattomilta IPV:n (entisiltäkin) kannattajilta ja lipun ostajilta. Olethan huomannut, miten mittava uudistus on ollut käynnissä? Kaikki on tosin samassa kuosissa kuin 2 kuukautta sitten. Ehkä olemme niin urpoja, ettemme näe mittavaa työtä ja täysin uusia sivuja. Lienemme jämähtäneet menneeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


karhuz kirjoitti:

millonkahan avataan ipv:n sivujen keskustelupalsta?luulisi jo pölyn sen verran laskeutuneen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu