voisiko joku kertoa miten voi muuttua ihmissudeksi ?? mistä tietää mikä on johtaja susi tiedän kyllä miltä ne sudet näyttää.. xD miksi sillä yhdellä sudella hohtaa silmät ?? vastatkaa mahdollissimman nopeasti pliis :)
Ihmis sudeksi ?
jipuli
3
220
Vastaukset
- melliex
Se susi, jonka silmät hohtavat, on juuri johtajasusi. Jos haluat simistäsi ihmissuden, täytyy sen ystävystyä johtajasuden kanssa, jotta tämä purisisi simiäsi.
- Nimetön
missä lisäosassa voi muuttua ihmis sudeks? Miten? Selventäisittekö asiaa?
- xcrux
Siis ne hohtavasilmäiset ovat johtajasusia ja vain ne purevat simiä. ja kun simi saa pureman se muuttuu ihmissudeksi. suden kanssa pitää kuitenkin ystävystyä, ennenkuin se puree.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1532500- 1502235
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551973Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171870"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591354Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1971222Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää751015Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa191921Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.323920Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24684