Primera ABS

Miksiköhän se ABS valo palaa joskus, ja mitä sille vois tehdä? Alkaa jo potutta kun on jo toinen samanlainen auto ja sama vika.
3770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ehkä se kanattaisi korjata niin ei enää palaisi

Äänestä

Se on se kuuluisa etu pyörän abs anturi. Korjaus noin 200e-250e.

Äänestä
  • mulla oli sama vika anturi maksoi 220 euroa ja korjaus 170. melko kallista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Swed kirjoitti:

Miksiköhän se ABS valo palaa joskus, ja mitä sille vois tehdä? Alkaa jo potutta kun on jo toinen samanlainen auto ja sama vika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu