miksi marsuni heiluu? marsun sisko jouduttiin lopettamaan noin viikko sitten. siitä asti ollut vähän apaattinen, olen pitänyt sille kauheasti seuraa että piristyisi, istuisi sylissä vaikka koko päivän. auttaisiko jos hankkisin kaksi luovutus ikäistä marsua yksinäisen kaveriksi? marsu on nyt vähän yli 8 vuotta. kiitos vastanneille.
heiluminen
malla-marsu
2148
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tuosta heilumisesta en osaa sanoa, mitä tarkalleen ottaen tarkoitat heilumisella?
Marsusi on takuulla yksinäinen. Vaikka vanha onkin niin varmasti olisi iloisempi kaverin kanssa. Vaikka marsuasi kovasti rakastatkin, ei sinun seurasi korvaa lajitoveria =)
kavereita Mallalle ollaan lähdössä huomenna hakemaan, raukka on niin yksinäisen ja surullisen näköinen. toivotaan että piristyy!
en oikein osaa "heilumista" selittää Malla vaan jotenkin heiluu tai itse maalailen piruja seiniin "nyt sekin kuolee"