Delfiinit

Pontus

Onko joku käynyt siellä plutimassa niitten delfiinien kanssa? Millasta oli?

3

1298

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • La chica latina

      Olen menossa tammikuussa... Odotan innolla pulikointia noiden eläinten kanssa. Yksi lapsuuden haaveistani toteutuu!

      • oltiin

        oltiin delfiininien kanssa pulikoimassa. kokemus oli kiva mutta loppujen lopuksi aika tylsää. puolen tunnin sessio meni nopeesti ku altaassa oli 12 ihmistä yhtäaikaa.


    • Gulle

      Olin lasteni kanssa viikko sitten pulikoimassa delfiinien kanssa. Siisti paikka, hyvä ohjaus ja delfiinit voivat arviomme mukaan mukavasti siellä. Niitä oli yhteensä 4 kappaletta. Työvuoroissa aamu- ja iltapäivällä kaksi aina kerrallaan. Saimme yllemme pelastusliivit ja pulahdimme merivesialtaaseen delfiinien lomaan. Vuorotellen saimme silitellä, pusutella ja uida delfiinien kanssa- tosin vain pienen pätkän. Ainoana miinuksena oli mielestämme liian lyhyt aika, sillä kyllähän niiden kanssa olisi voinut aikaa vaikka kuinka viettää!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      81
      1213
    2. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      814
    3. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      236
      708
    4. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      61
      673
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      581
    6. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      77
      550
    7. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      45
      548
    8. 37
      502
    9. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      23
      498
    10. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      26
      482
    Aihe