etsin klaania!

etsin klaania oon 70 lvl
att:54
str:61
def:52
voin myös tehdä water blastii jos tarvii...
pray:44
mikään nylppä-klaani ei kelpaa!
semmonen 65-75 tai muu sellainen..
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mene ihmees kattoo ja ilmottaidu guoestbookissa www.freewebs.com/lordsofsaradomi

Äänestä

tuonne mene http://www.freewebs.com/ukkopekka3/ ja ilmoittaudu mutta älä ihmettele että miksi tuossa lukee ukko pekka3 eli ukkelini nimi runessa koska mulla on uusi ukko nimeltä robin of us ilmoittele jos kiinnostaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sauron cx kirjoitti:

etsin klaania oon 70 lvl
att:54
str:61
def:52
voin myös tehdä water blastii jos tarvii...
pray:44
mikään nylppä-klaani ei kelpaa!
semmonen 65-75 tai muu sellainen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu