nonii..

kepittäjä<>

täällä sitä ollaan venakon kainalossa pietarin asumalähiössä!
neljä viikkoa meni siellä lpr seudulla katellessa suomalaisia tuulipuku norsuperseitä!
muuttakaa vaan kaikki poikamiehet sieltä lappeenrannasta,(miksei varatutkin)tänne..ei ole nalkutusta,ja pito on loistava kaikin puolin ja töitäkin löytyy,pietarissa menee kovaa ainakin rakennuspuolella!
kohta lähdemme elokuviin yönäytökseen hyvinpukeutuneen naiseni kanssa!

9

1551

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • !!!!

      Sitten heräsit ja lakanasi olivat sotkuiset.

    • Röpökkä

      maassahan, menee vähän kaikialla kovaa :D

    • ......................

      oletkos kuullut sanontaa MONI KAKKU PÄÄLTÄ KAUNIS SISÄLTÄ PELKKÄÄ.....Ehkä sen joudut toteamaan kun jonotat terveyskeskukseen kutinat jalkovälissä ja sen jälkeen ehkä NORSUPERSEETkin on taas jotain parempaa ja puhtaampaa

      • Julli77

        Niin ne taudit tarttuu täälläkin ihan samalla tavalla.


    • teinipojan leikkiin..

      Nonii ja nyt tää keskustelu alko taas.. Joku idiootti halusi alottaa keskustelun jollain provosoivalla tavalla, kun mihinkään muihin aiheisiin ei saa ketään tarttumaan, mut tää venakko aihe on se mihin saa porukan tarttumaan takuu varmasti.. niin se on...

      Ja te kaikki te jaksatte aina olla provosoitavia, jos kukaan ei jaksais vastata näihin, niin ei ne jaksais kohata ees kirjoittaa tästä aiheesta mitään, mut niin kauan kun vastaatte näihin viesteihin niin, niin kauan niitä näkee täällä, tosin jos teistäkin on kiva väitellä näistä asiaoista koko ajan, niin siitä vaan..

      Tiedoks vaan.. kirjoittaja tuskin on edes Pietarissa, sillä tuskin on venakkoa edes eukkona, ja se on luultavasti joku idiootti teinipoika, jolla ei ole parempaa tekemistä kuin sepittää tänne jokin provosoiva tarina, ja lukea teidän kannanottoa ja saada teidät ärsyyntymään, kun ei keksi mitän muuta mihin aikansa käyttää, ja kaiken kukkuraksi se raukka on puutteessa, sillä kuka tahansa, jolla tuollainen maaginen ihana täydellinen eukko ois, niin sillä ois vähän muuta ajateltavaa ja puuhattavaa, kuin kirjoitella tänne näitä idioottimaisia provosoivia viestejä... Sillä rakastuneet tai muuten vaan onnelliset, niin ne nauttii onnestaan ja niillä on niin paljon muuta ihanaa tekemistä, kuin hehkuttaa jossain netin keskustelupalstalla onneaan..

      • Julli77

        Ja täytyy muistaa että kaikki ei käy siellä huorissa.Ihan samalla tavalla siellä on sinkkuja jotka istuvat iltaa ravintoloissa ja diskoissa.


      • kepittäjä<>

        tosta teinipoikanimestä!
        tuntuu mukavalta tällee 50-kymppisenä kun saa tommosen nuorennusleikkauksen.
        ja musta on aivan sama uskotko vai et,mutta elämä täällä metropolissa on kaikipuolin mukavaa ja työntäyteistä.
        tämä on vain protesti suomalaisia nalkuttavia ja itteensä täynnä olevia feministiämmiä kohtaan.
        ja meidän hieno ja rakastava suhde on jo KESTÄNYT useita vuosia..oot vaan katellinen koska sulla on omassa elämässäs jotain semmosta mitä haluaisit saada mutta taitaa jäädä ikuiSEKSI haaveeksi!


      • ei uskottavaa tarinaa
        kepittäjä<> kirjoitti:

        tosta teinipoikanimestä!
        tuntuu mukavalta tällee 50-kymppisenä kun saa tommosen nuorennusleikkauksen.
        ja musta on aivan sama uskotko vai et,mutta elämä täällä metropolissa on kaikipuolin mukavaa ja työntäyteistä.
        tämä on vain protesti suomalaisia nalkuttavia ja itteensä täynnä olevia feministiämmiä kohtaan.
        ja meidän hieno ja rakastava suhde on jo KESTÄNYT useita vuosia..oot vaan katellinen koska sulla on omassa elämässäs jotain semmosta mitä haluaisit saada mutta taitaa jäädä ikuiSEKSI haaveeksi!

        lyhyesti: Get a life ! ( luetaan suomeksi:HANKI ELÄMÄ ! )


      • kepittäjä<>
        ei uskottavaa tarinaa kirjoitti:

        lyhyesti: Get a life ! ( luetaan suomeksi:HANKI ELÄMÄ ! )

        taidat itse olla juuri niitä yli viiskymmppisiä naisia joilta "elämä" loppuu just siihen paikkaan,muututaan juuri niiksi norsuperseiksi jotka ei välitä itsestään ja omasta ulkonäöstään juuri lainkaan.
        tuolla katukuvassa katselee tuon iän ohittaneita naisia,suurin osa on juuri edellä kuvaamia kuvatuksia,tukka on mihin sattuu ja vaatetuksena mitä ihmeellisemmän värisiä ja kauhtuneita tuulipukuja.
        itse pukeudun aina tilanteen mukaan ja ahkerana lenkkeilijänä laitan urheiluasun ainoastaan silloin päälle.
        Get a life..olet oikeassa,tämä on juuri sitä!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      248
      5672
    2. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      35
      3231
    3. Sofia Virta: bänet!

      Matkailuautoilija metsänomistaja puoliso on nyt entisen teeren poikia, ja Sofia tekee comebackin vapaille markkinoille.
      Maailman menoa
      133
      2549
    4. "Suomi voisi ottaa taloudessa oppia Espanjasta"

      "Espanjassa talouspolitiikka on löysempää, mutta velka-aste on kääntynyt jopa laskuun.", pohdiskelee Suomen seuraava pää
      Maailman menoa
      210
      2013
    5. Kokoomus: SDP johtaa kansalaisia harhaan

      (Umpityhmät palstademarit ovat taas uskoneet Lindtmanin höpötykset Espanjasta.) SDP harhaanjohtaa kansalaisia talouspol
      Maailman menoa
      64
      1542
    6. Otan vielä joskus yhteyttä

      Ja jos et vastaa, niin tulen sinne. Pakko puhua.
      Ikävä
      64
      1007
    7. Niin että miten

      Haluatko oikeasti olla minun kanssa oikeassa elämässä, vai onko tämä vain kirjoittelua
      Ikävä
      77
      937
    8. Nuoriso on tyhmää tutkijat ovat todenneet

      Nyt se on todettu ääneen mitä kaikki ovat jo pitkään epäilleet. Nuoriso on tyhmentynyt tasaiseen tahtiin. Kohta pitää ni
      Sinkut
      123
      813
    9. Ikävä tilanne rikoksen vuoksi Espanjassa - Jari Sillanpää pistää uutta matoa koukkuun

      Jari Sillanpää on ehkä yksi suosituimmista tangokuninkaallisista. Ex-tangokuningas juhli viime syksynä 30 vuotista uraan
      Suomalaiset julkkikset
      8
      781
    10. Miellyttääkö eniten

      Kaivattusi persoona vai ulkonäkö?
      Ikävä
      39
      728
    Aihe