Oltiiin 2004 joulu samassa hotellissa ja sanoit, että nyt ehkä löysitte paikan johon tulette toistekkin. Olin juuri maininnut,että samaan kohteeseen en suostu lähtemään. MUTTA jäit mieleemme josko kuitenkin kandeis tulla Dommareihin. Ja niin varasimme joulureissun takas Dommareihin. Ja nyt on oikeasti aikaa pari viikoa!!Olit oikeassa.Kiitos! Tapaamme Jouluna ja toivomme Sinulle ja Vaimollesi Ihanaa Joulua. Joulupukki on entisensä, mutta vaimo on muuttunut punapääksi;.)blondius oli niin rasittavaa.Näkemisiin.
Taksikuskille
Henkka
3
1023
Vastaukset
- Aurinkolomalainen
Meitä Dominikaani-faneja on muitakin. Olemme olleet jo 5 kertaa siellä ja menemme pian uudelleen. Hienoa kun löytyy mieluisa lomakohde.
- Juppu
Tahtoisin ihan mielenkiinnosta tietää, että mikä tuo kyseinen hotelli on... johon "rakastuitte" :)
Dommari-fani- Henkka
Hotelli kuuluu Riu ketjuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857445- 965384
- 2574585
- 444485
- 623247
- 492675
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222348Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292322- 492303
- 412174