Natikan tapit

Joku oli hohtimet laittanu työntövarren tappia korvaamaan, minä siihen oikeeta tilalle laittaan. Eipäs sopinutkaan, kun pitää ollakin toisesta päästään kapeampi. Mistäpä uusia edullisesti?
Kyseessä IH454 tai 475. Onkos näissä nykyisissäkin samanlaiset?
2734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jostain syystä se on ohuempi toisesta päästä.

Äänestä

Voit ostaa myös halvemman perustapin ja holkin, kestää tuon kokoisessa hyvin. Alkuperäiset kaltaisia saa maatalousliikkeistä (k-maatalous), Case-liikkeistä, IKH:sta jne...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesähessu kirjoitti:

Joku oli hohtimet laittanu työntövarren tappia korvaamaan, minä siihen oikeeta tilalle laittaan. Eipäs sopinutkaan, kun pitää ollakin toisesta päästään kapeampi. Mistäpä uusia edullisesti?
Kyseessä IH454 tai 475. Onkos näissä nykyisissäkin samanlaiset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu