joillekkin ei vain ole ketään

pakko kai se on myöntää.
4399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jos joku jossain olisikin, niin äkkiäkös sitä typeryydessään menee sössimään koko jutun.

Tosin en jaksa enää edes välittää, pitänee kai tyytyä kohtaloonsa ja olla marisematta.

Äänestä

Etin -90 tai nuorempaa muijaa. Vastatkaa jos kiinnostaa. Oon ite -87.

Äänestä
  • pedofiili hohoho

    Äänestä

  • aiufhduvhd kirjoitti:

    pedofiili hohoho

    ENNOO

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gggggg1 kirjoitti:

pakko kai se on myöntää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu