Mikä mul on ku mul on ollu koko päivän toinen rinta kipee, siis silleen pistelly ja kuumottanu? Siis se pistely tuntuu vaan aina välil mut se tuntuu koko ajan sellaselt polttavalt.. Mul saattaa kyl alkaa menkatki pian(ne on tosi epäsäännölliset joten en tiiä) mut yleensä sillon mua on kyl sattunu tisseihin mut molempiin ja ihan eri taval. Voisko tää olla joku tulehdus tai jotaan? Aika noloo mennä sanoo jolleki joten osaisko joku kertoo mitä tää voi olla ja onks normaalii? jos muillaki on ollu..kiitti!
kipee rinta
Seepra
3295
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tuntuuko se siellä "sisällä" myös vai vaan siinä iholla?
Mut ku nyt heräsin ni ei ainakaa oo viel tuntunu mitää, ehkä se on menny ohi? Onneks en sanonu kellekää viel... Nyt se tuntuu aika normaalilta paitsi se vieläki vähän "polttaa" ku siihen koskee, mut ei oo enää sitä pistelyy onneks.
mulla on sama juttu ja mua pelottaa et jos mul on joku rintasyöpä tai jotain mut en usko kannattaa varmaan odottaa jos se menis ohitte katokku jos ne vaan kasvaa? en tiä........ mut on toi pelottavaa(kokemuksella))