No niin, otetaanpas uudelleen tämä hotelli käsitteleyyn, vaikka edellisessä keskustelussa huoneistoja jo haukuttiin...
Entäs sitten hotellihuoneet? Millaisia ne olivat? Kai niissä joku on jo ehtinyt majailemaan??
Hotellin tietoja, kun lukee netistä, siellä sanotaan, että huoneistot ovat ranskalaisilla parvekkeilla, ja minä otaksun, että ne on sellaisia "tuuletusikkunoita ovella". Oliko huoneistoissa sellainen vai ei mitään?
Toiseksi, kun niitä kahta kuvaa katsoo netistä, on siinä hotellissa ihan oikeankin näköisiä parvekkeita. Liekö ne sitten hotellihuoneilla, vaikkei parvekkeista mitään mainita hotellintiedoissa?!?
Alkaa jo matkakuume olla kova, kun lähtö on 14.12.. Kovasti matkaa odotamme, ja pitää nyt toivoa, ettei huoneet nyt ihan kopperoita ole. Onhan se kuitenkin uusi hotelli.
Laittakaa nyt hyvät ihmiset hotellista tietoa, jos sitä on. Ja kaikki samalle lähdölle lähtevätkin, laittakaa viestiä, niin tiedämme ketä meitä kohta aurinkoon täältä vesisateesta pääsee!!!
Ponta Negra Beach Hotelli
2
540
Vastaukset
- Menossa
Hei, samalla lennolla ollaan menossa, eri hotelli vain. Kohta alkaa matkakuume. Hyvää lomaa teille!
- Ole tarkkana
13neliön koppeja tuuletusikkunalla ja sekin sisäpihalle.Vastakkainen siipi on 10metrin päässä,eli todella lähellä.Henkilökunta respassa on joustamatonta ja kylmäkiskoista.Eivät osaa englantia,ja tehdasmainen rakennus.Jos tuurilla pääset parvekkeelliseen huoneistoon,yleensä vaaditaan lisämaksu.Niin pääset nauttimaan liikenteen melusta joka tulee rantatieltä joka kaartaa ylös hotellin sivussa.Esitteen tiedot ovat todella mairittelevia verrattuna mitä paikan päällä tuli koettua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3804099Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1141529- 1321392
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko661121Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass15956Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔62951Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise12897- 38890
- 65871
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60869