APUA avast!

jokainen joka lukee tämän pitää vastata kysymykseen avast vahtia ei näy oikealla vindows palkissa vaikka pitäisi miten sen saa sinne???? joku muukin oli kysynyt tätä mutta en saanut vastauksia sieltä apua???
1199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ohjelma,ikkunan siellä vasemmalla nuoli,klikkaa sitä,klikkaa asetukset,klikkaa ulkoasu,sieltä täppi päälle>näytä tehtäväpalkissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koiranmakkaraa kirjoitti:

jokainen joka lukee tämän pitää vastata kysymykseen avast vahtia ei näy oikealla vindows palkissa vaikka pitäisi miten sen saa sinne???? joku muukin oli kysynyt tätä mutta en saanut vastauksia sieltä apua???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu