Vähän nuuka mies oon. Mutta Topfield lupasi 2000 kanavapaikkaa, jos ostan heidän digiboxinsa (antenniverkko).
Mihin perustuu tuo 2000 ominaisuus, kun oon kuullut, että korkeintaan 18 kanavaa saa näkyviin maanpäällisellä digiboksilla?
En halua maksaa turhista ominaisuuksista.
2000 kanavaa?
Jerry78
2
398
Vastaukset
Se, että laitteessa on tietty määrä kanavapaikkoja ei tietenkään tarkoita, että niin monta kanavaa olisi lähetyksessä. Missään laitteessa ei ole täsmälleen niitä ominaisuuksia, joita sinä tarvitset, joten jos et halua "maksaa turhasta" jäät ilman tarpeellisia ominaisuuksia. Joku muistipaikka ei nykyään maksa mitään.
- ominaisuus
hintaa lisää, onhan lähes poikkeuksetta tv:ssäkin 100 kanavapaikkaa vaikka niin montaa analogista kanavaa ei jaossa ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h52732Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062571Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv142276Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.451870- 321453
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141443- 1761155
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011144Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201053Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81948